Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Zaproszenie na spotkanie informacyjne

Stowarzyszenie Centrum Rozwoju oraz Ośrodek Wsparcia w Pleszewie serdecznie zapraszają na spotkanie informacyjne dla osób z łagodnymi zaburzeniami poznawczymi, a także łagodną i umiarkowaną postacią otępienną oraz ich opiekunów. Spotkanie jest częścią projektu pn. „Jesteśmy – wspieramy — program aktywizacji osób niepełnosprawnych w powiecie pleszewskim oraz gostyńskim” realizowanego w ramach programu Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi. Projekt jest współfinansowany ze środków finansowych Ministerstwa Rodziny Pracy i Polityki Społecznej.

Spotkanie ma na celu przedstawienie oferty zajęć warsztatowych dla osób dotkniętych schorzeniem i ich opiekunów, które będą się odbywać w okresie od czerwca do listopada w oparciu o model pracy oferowany przez Centrum Spotkań w Poznaniu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie warsztatowo– szkoleniowe, które odbędzie się w dniu 25 maja 2018 roku o godz. 13.00 w Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich w Pleszewie, przy ul. Krzywoustego 3.

Spotkanie poprowadzą: Aleksandra Głowacka i Katarzyna Krawczyk — pracownicy Ośrodka Wsparcia w Pleszewie

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie mogą się zgłaszać dzwoniąc pod numer telefonu: 62 7423–175 lub wysyłając wiadomość pod adres: scrpleszew@gmail.com

Prezentacja1

Comments are closed