Spotkanie Andrzejkowo Mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu pleszewskiego

Spotkanie Andrzejkowo Mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu powiatu pleszewskiego

W ramach projektu „Rozwijanie pomocy wspierającej działania rodziców zastępczych  w wychowaniu i sprawowaniu opieki nad dziećmi oraz integracja rodzin zastępczych o zasięgu ponadlokalnym”, dnia 23 listopada br. w restauracji Kasyno w Pleszewie, odbyło się  spotkanie Andrzejkowo– Mikołajkowe dla dzieci z rodzin zastępczych z terenu naszego powiatu.

 Na spotkaniu mieliśmy zaszczyt gościć  Prezes Sądu Rejonowego w Pleszewie– Panią Małgorzatę Huk– Sobańską, Kierownika Kuratorów Sądowych– Panią Justynę Liberską, Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Pleszewie – Panią Grażynę Kaczmarek oraz licznie przybyłe rodziny zastępcze.

 Tegoroczne spotkanie  było doskonałą okazją do wspólnej zabawy dzieci i ich opiekunów jak również integracji rodzin zastępczych z pracownikami pieczy. Podczas spotkania zabawę  umilili nam animatorzy, którzy zorganizowali wspaniałą zabawę i wiele atrakcji, angażując  do udziału nie tylko dzieci ale i ich opiekunów. Wcielili się oni w wysłanników Św. Mikołaja – Elfa oraz uwielbianego przez dzieci bałwan Olafa, którzy zachęcali nas do wspólnego tańca i konkursów a pod koniec spotkania przekazali dzieciom słodkie upominki.

Spotkanie zostało zorganizowane  przez Stowarzyszenie Centrum Rozwoju dzięki środkom Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach programu „Wspieranie inicjatyw na rzecz wielkopolskich rodzin”.

        bez tytułu4

bez tytułu

bez tytułu3

bez tytułu2

SAM                                      indeks

Comments are closed