Promowanie rodzicielstwa zastępczego

Promowanie rodzicielstwa zastępczego

W dniu 03.06.2016 r. w Przedszkolu Publicznym „Słoneczne” w Pleszewie i w dniu 11.06.2016 r. w Szkole Podstawowej nr 3 w Pleszewie podczas Festynów Rodzinnych utworzone zostały stoiska promujące rodzicielstwo zastępcze. Dzięki sfinansowaniu materiałów promocyjnych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie miało możliwość popularyzowania akcji informacyjnej na temat rodzicielstwa zastępczego i poszukiwania kandydatów na rodziny zastępcze.

W dniu 18.06.2016 r podczas Nocy Świętojańskiej w Gizałkach utworzone zostało stoisko promujące rodzicielstwo zastępcze. Dzięki sfinansowaniu materiałów promocyjnych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie miało możliwość popularyzowania akcji informacyjnej na temat rodzicielstwa zastępczego i poszukiwania kandydatów na rodziny zastępcze.

W dniu 25.06.2016 r. podczas Dni Pleszewa utworzone zostało stoisko promujące rodzicielstwo zastępcze. Obchody Dni Pleszewa corocznie skupiają tysiące mieszkańców całego powiatu pleszewskiego co daje wspaniałą okazje do promowania rodzicielstwa zastępczego.

Dzięki sfinansowaniu materiałów promocyjnych przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Stowarzyszenie Centrum Rozwoju w Pleszewie miało możliwość popularyzowania akcji informacyjnej na temat rodzicielstwa zastępczego i poszukiwania kandydatów na rodziny zastępcze.

akt665-06m

dav

dav

akt665-05m

dav

dav

SAM

Comments are closed