Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego pn. „Moja Rodzina i Ja – Spełnij Nasze Marzenia o Rodzinie”

Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego pn. „Moja Rodzina i Ja – Spełnij Nasze Marzenia o Rodzinie”

W dniu 18.06.2017 r. na strzelnicy w Nowolipsku odbyły się obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego pn. „Moja Rodzina i Ja – Spełnij Nasze Marzenia o Rodzinie” w których udział wzięły rodziny zastępcze wraz z dziećmi.

Dzięki sfinansowaniu ze środków Fundacji EY rodziny miały możliwość skorzystania z konsultacji psychologicznych. Ponadto na potrzeby rodzin i dzieci przeprowadzono zajęcia relaksacyjne „ Kraina Emocji i Relaksu”. Na dzieci czekało wiele atrakcji m.in. pokaz baniek mydlanych, malowanie twarzy, robienie biżuterii. Brały także udział w różnorodnych zabawach i konkursach. W świat magii i iluzji wprowadził Nas komik, półfinalista programu „Mam Talent”. Obchody Dnia Rodzicielstwa Zastępczego były doskonałą okazją do tego by podzielić się swoimi doświadczeniami, troskami oraz radościami dnia codziennego.

Pragniemy serdecznie podziękować rodzinom zastępczym, prowadzącym rodzinny dom dziecka oraz Kierownikowi Centrum Wolontariatu w Pleszewie – Pani Lucynie Roszak za aktywny udział oraz pomoc w zorganizowaniu Obchodów Rodzicielstwa Zastępczego.

Comments are closed